در صورت داشتن سوال يا بروز مشکل در سايت با ما تماس بگيريد 09304293050
کتاب انگلیسی مجازی آنلاین

جستجو

کتابهاي انگليسي

نمونه سوال و کتابهای معلم جواب ورک بوک کانون زبان دانلود کتابهای فامیلی اند فرندز محل تبليغات شما محل تبليغات شما منابع آموزشی کتابهای اسپیک نو محل تبليغات شما محل تبليغات شما محل تبليغات شما محل تبليغات شما محل تبليغات شما

موضوعات

کتابهای زبان بزرگسالان
کتابهای زبان نوجوانان
کتابهای زبان کودکان
منابع آزمونهای زبان
آموزش زبان انگلیسی
دانلود نرم افزار
موبایل
بازی
فناوری - IT
فیلمهای آموزشی
انیمیشن-کارتون
همراه اول-ایرانسل
کتابخانه مجازی آنلاین
مقاطع تحصیلی
خدمات سایت
آموزش آی تی
زبان آلمانی
ترفند

به مجازی آنلاین خوش آمدید

جواب کتاب انگلیسی کانون زبان
کانال مجازي آنلاين را دنبال کنيد : Telegram Channel : @Majazionline

آموزش 20 نکته مفید درباره حمله در بازی Clash of Clans

آموزش 20 نکته مفید درباره حمله در بازی Clash of Clans

زومیت - آرش عیاری: امروز به بررسی ۲۰ نکته مهم و مفید درباره یکی از مهم‌ترین ارکان بازی یعنی حمله و تهاجم به دشمن خواهیم پرداخت. با پی بردن به این نکات و البته استفاده از برخی از آن‌ها می‌توانید حملات موفق و بسیار مفیدی داشته باشید.

20 نکته مفید و کلیدی درباره حمله در بازی Clash of Clans

حمله یکی از مهم‌ترین ارکان بازی است که اگر بتوانید در آن ماهر شوید و البته آن را به صورت اصولی انجام دهید می‌توانید خیلی سریع در بازی پیشرفت کنید و مورد احترام هم‌تیمی‌های خود قرار بگیرید. با فراگیری این نکات و ترفند‌ها می‌توانید به بازیکنی خطرناک‌تر و زهردار تبدیل شوید و به راحتی منابع دشمنان را غارت کنید.

۱. بیشترین مقدار منابعی که می‌توانید در طول یک حمله در بخش چندنفره بازی غارت کنید بدین ترتیب است:

    ۵۰ درصد از منابع موجود در جمع‌کننده‌های طلا و اکسیر

    ۷۵ درصد از اکسیر سیاه ذخیره شده در جمع کننده اکسیر سیاه

    ۴ تا ۶ درصد (بسته به سطح تاون‌هال حریف) از اکسیر سیاه ذخیره شده در انبار اکسیر سیاه (حداکثر بین ۲۰۰۰ تا ۳۰۰۰ اکسیر سیاه)

    ۱۰ تا ۲۰ درصد (بسته به سطح تاون‌هال حریف) از اکسیر و طلا ذخیره شده در انبارهای اکسیر و طلا (حداکثر بین ۲۰۰هزار تا ۴۰۰هزار طلا یا اکسیر)

    ۱۰۰ درصد چیزهایی که در تاون‌هال ذخیره شده است

ذکر این نکته نیز خالی از لطف نیست که اگر سطح تاون‌هال حریف کمتر از شما باشد، میزان منابع قابل غارت کاهش می‌یابد.

۲. در طول یک حمله اگر هنوز نیرویی را وارد زمین دشمن نکرده باشید می‌توانید بدون از دست دادن کاپ، جنگ را پایان دهید. در این هنگام روی دکمه پایین و سمت چپ عبارت «End Battle» درج شده است. اگر حتی یک نیرو نیز به روستای دشمن بفرستید عبارت درج شده روی این دکمه به «Surrender» تغییر می‌یابد و در صورت پایان دادن جنگ پیش از موعد، از تعداد کاپ‌هایتان کم‌ خواهد شد.

۳. با تخریب ۵۰ درصد از سازه‌های دشمن یا تاون‌هال آن می‌توانید یک ستاره کسب کنید. در این هنگام شما پیروز جنگ هستید و می‌توانید با یک ستاره جنگ را پایان دهید. البته می‌توانید برای کسب دو ستاره دیگر جنگ را تا انتها ادامه دهید. ستاره دوم زمانی کسب می‌شود که دیگر ماموریت اصلی یعنی نابودی تاون‌هال یا ۵۰ درصد تخریب روستای دشمن را انجام دهید. با تخریب ۱۰۰ درصدی روستای دشمن نیز ستاره سوم به شما اهدا می‌شود. ( همین موضوع باعث می‌شود کسب بیش از یک ستاره بدون از بین بردن تاون‌هال غیرممکن شود)

۴. سربازخانه‌ها حتی وقتی شما در حال حمله به یکی از روستاهای بخش چند نفره هستید نیز به آموزش نیروها ادامه می‌دهند. بنابراین یکی از نکاتی که می‌تواند سرعت شما را زیاد کند این است که پیش از این که وارد جستجو برای حریف مورد نظر شوید، سربازخانه‌های خود را مشغول به آموزش نیرو کنید. در این صورت می‌توانید زمان بین دو حمله خود را تا حد قابل توجهی کاهش دهید.

20 نکته مفید و کلیدی درباره حمله در بازی Clash of Clans


۵. اگر شما نیرویی را وارد نبرد با دشمن کنید، این نیرو باید جایگزین شود، حتی اگر تا پایان جنگ زنده بماند. این موضوع باعث می‌شود تا با نهایت دقت از نیروهایتان استفاده کرده و آن‌ها را به صورت یکجا وارد نبرد نکنید. البته این موضوع در قبال هیروهای بازی صدق نمی‌کند.

۶. یکی از نکاتی که شاید تا به حال به آن توجه نکرده‌اید این است که می‌توانید با بررسی کردن ایکس‌بو دشمن، از نحوه حمله او و همچنین پر یا خالی بودن خشاب آن مطلع شوید. اگر نوک پیکان ایکس‌بو رو به آسمان باشد یعنی علاوه بر نیروهای زمینی به نیروهای هوایی نیز حمله می‌کند، در غیر این صورت این سازه دفاعی فقط به نیروهای زمینی حمله خواهد کرد. همچنین با دقت کردن می‌توانید از فقدان یا وجود اکسیر در خشاب آن مطلع شوید.

۷. همچنین با دقت به اینفرنو تاور دشمن نیز می‌توانید از کارایی یا عدم کارایی آن مطلع شوید. اگر آتش درون آن وجود نداشته باشد، این سازه دفاعی نمی‌تواند به شما حمله کند.

۸. حمله به افرادی با تاون‌هال بالاتر قطعا شما را در برابر غنیمت‌های بیشتری قرار می‌دهد اما باید انتقام را هم در نظر داشته باشید زیرا این بازیکنان می‌توانند روستایتان را با خاک یکسان کنند و از شما انتقام بگیرند.

۹. از جادوی صاعقه می‌توانید استفاده بسیار مفیدی داشته باشید. از این جادو می‌توانید برای نابودی یا ضعیف کردن سازه‌های دفاعی یا از بین بردن نیروهای قلعه کلن وقتی در بیرون قلعه هستند استفاده کنید.

۱۰. اگر دربه‌در به دنبال اکسیر سیاه هستید و از دست دادن تروفی نیز برایتان اهمیت ندارد، می‌توانید از جادوی صاعقه برای دزدیدن اکسیر سیاه بدون خون و خونریزی استفاده کنید!

20 نکته مفید و کلیدی درباره حمله در بازی Clash of Clans


۱۱. می‌توانید از گابلین‌ها برای پیدا کردن با خنثی سازی هیدن تسلاها، اسپرینک‌ترپ‌ها یا بمب‌ها در حمله خود استفاده کنید. گابلین‌ها سریع‌ترین نیروی بازی هستند و دلیل این که باید از گابلین‌ها به عنوان خط‌شکن! استفاده کنید این است که آن‌ها با هزینه کم و سرعت بالایی آموزش می‌بینند.

۱۲. شما می‌توانید با استفاده از جادو فریز بر روی سازه‌های دفاعی قوی مانند اینفرنو تاور، این سازه را از دسترس خارج کنید تا حتی بتوانید با استفاده از نیروهای ضعیف خود آن را نابود یا از آن عبور کنید.

۱۳. حواستان به کاربران به اصطلاح کشاورز! بازی باشد که تاون‌هال خود را بیرون از دیوارهاشان قرار می‌دهند زیرا با حمله به آن‌ها اجازه انتقام به شما را پیدا می‌کنند و وقتی ذخایر منابع شما پر شد از شما انتقام می‌گیرند. مخصوصا حواستان به کشاورزانی که سربازخانه سطح بالا دارند باشد زیرا آن‌ها می‌توانند با نیروهایی قوی از شما انتقام بگیرند و منابعتان را به تاراج ببرند.

۱۴. از جادو سلامتی درست روی سر نیروی مورد نظرتان استفاده نکنید. ابتدا مسیر حرکت نیروهایتان را تعیین کرده و سپس از جادو استفاده کنید تا بتوانید نهایت استفاده را از جادو بکنید. این نکته برای جادوی خشم و جادوی پرش نیز صدق می‌کند.

۱۵. وقتی توانایی استفاده از هیلر ندارید (اگر سربازخانه‌تان در حال ارتقا است یا هنوز این نیرو را آزاد نکرده‌اید) می‌توانید از دو جادو سلامتی به جای هیلر استفاده کنید. به عنوان مثال وقتی سلامتی جاینت‌هایتان رو به اتمام بود از اولین جادو سلامتی استفاده کنید و از دومین جادو چند دقیقه بعد و وقتی دوباره سلامتی نیروهایتان رو به اتمام بود استفاده کنید.

۱۶. می‌توانید از جادوی صاعقه برای نابودی یک سازه دفاعی مشخص نیز استفاده کنید. به طور مثال اگر برنامه حمله شما بر پایه نیروهای ردیف اول (بربر، آرچر و گابلین) است، می‌توانید از دو جادوی صاعقه برای از بین بردن پاشنه آشیل نیروهای ردیف اول یعنی مورتار استفاده کنید. همچنین اگر قصد حمله با نیروهای هوایی مانند دراگون یا بالون را دارید و دسترسی به ضدهوایی‌ها کار آسانی نیست، می‌توانید بسته به سطح جادوی صاعقه و ضدهوایی از دو یا سه جادو استفاده کنید.

20 نکته مفید و کلیدی درباره حمله در بازی Clash of Clans


۱۷. هیچگاه نقاط خالی روستای دشمن را دست کم نگیرید زیرا ممکن است از هیدن تسلاها یا تله‌های پنهان شده در این نقطه خالی ضربه سختی بخورید.

۱۸. شما می‌توانید با استفاده از جادو پرش از سد دیوارهای مزاحم عبور کنید. البته در صورتی از جادو پرش استفاده کنید که نتوانید دیوارها را از بین ببرید. هاگ‌رایدرها و نیروهای هوایی مشکلی با دیوارها ندارند بنابراین می‌توانید از این نیروها به عنوان راه حل دوم برای عبور از دیوارها بهره ببرید. اگر هنوز هم با دیوارها مشکل دارید،‌ دیگر وقت استفاده از وال‌بریکرها است.

۱۹. اگر به دنبال بالابردن تعداد تروفی‌های خود هستید همیشه هدف خود را روی نابودی حداقل ۵۰ درصدی روستای دشمن تنظیم کنید. برای این کار ممکن است اصلا نیازی به حمله به دل دشمن نداشته باشید و با نابود کردن سازه‌هایی که بی‌دفاع بیرون از دیوارها قرار گرفته‌اند بتوانید ستاره کسب کنید.

۲۰. نیروهای قلعه کلن تنها زمانی از قلعه بیرون می‌آیند که متوجه نیروی دشمن در محدوده حفاظتی خود شوند. این نیروها به راحتی می توانند حمله شما را با شکست مواجه کنند بنابراین آن‌ها را با استفاده از جاینت، وال‌بریکر، هاگ‌رایدر یا بربر از قلعه بیرون کشیده و به کوشه نقشه ببرید. حالا می‌توانید با خیال راحت آن‌ها را سربه نیست کرده و حمله خود را ادامه دهید.

سایت آموزشی مجازی آنلاین www.majazionline.ir

کانال مجازي آنلاين را دنبال کنيد : telegram.me/majazionline

اين مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذاريد
برچسب ها : آموزش 20 نکته مفید درباره حمله در بازی Clash of Clans ,بازی کلش آو کلنز ، clash of clans ، راهنمای کلش ,دارک الکسیر ,سرباز های دارک ,مخفی کردن ,مخفی کردن دارک الکسیر ,ورود مجدد به بازی ,گالم و والکری ,دانلود بازی clash of clans ,دانلود بازی clash of clans برای آیفون ,دانلود بازی clash of clans برای آیپاد ,دانلود بازی clash of clans برای آیپد ,دانلود بازی clash of clans برای اندروید ,دانلود بازی clash of clans برای اپل ,دانلود بازی کلش اف کلنس ,دانلود کلش آف کلنس ,آموزش بازی ,
1070 پنجشنبه 28 خرداد 1394 majazionline نظرات (0)موضوع(کلش آف کلنز )

مطالب مرتبط

آموزش خوابیدن کارگر بیرون از کلبه در بازی کلش اف کلنز Clash of Clans !!
آموزش تصویری جلوگیری از ورود دیگران به بازی کلش اف کلنز شما
آموزش چه زمانی بربرکینگ را ارتقا دهیم؟
آموزش در فارمینگ چه زمانی شیلد رو بشکنیم
آموزش پیدا کردن تاریخ شروع بازی کلش اف کلنز خودتونclash of clans
کلش آو کلنز؛ بهشت بازی‌سازها و جهنم بازی‌باز‌ها
آموزش دارک اسپل فکتوری در بازی کلش آف کلنز(Dark Spell Factory)
معرفی قابلیت‌های گسترده به‌روز شده در بازی کلش آف کلنز-تابستان1394
آموزش بهترین زمان حمله برای پرکردن مخازن شما در بازی کلش اف کلنز
آموزش خنده دارترین مناطق بازی کلش اف کلنز
آموزش 20 واقعیت دیوانه‌کننده درباره بازی کلش آف کلنز-Clash of Clans
آموزش 30 نکته کلیدی درباره بازی کلش آف کلنز که باید بدانید -Clash of Clans
آموزش 5 دلیل برای آنکه بازی کلش آو کلنز را انجام ندهیم
آیا میدانید دریافت جم از درختان بازی کلش آف کلنز اتفاقی نیست؟
آیا سازنده ها را ارتقا بدهیم؟
آموزش 5 دلیل برای آنکه بازی کلش آو کلنز را انجام دهیم
آموزش به دست اوردن اکسیر و دارک رایگان در بازی کلش اف کلنز
آموزش نکات مهم در مورد خرید و فروش اکانت بازی کلش آف کلنز
آموزش نحوه بدست آوردن حرفه ایی اکسیر سیاه در بازی کلش آف کلنز
آموزش چه زمان تاون هال را آپگرید کنیم؟
مپ چیست؟
آموزش باز کردن تمام اچیومنت هادربازی کلش آف کلنز (قسمت دوم)
آموزش باز کردن تمام اچیومنت هادربازی کلش آف کلنز (قسمت اول)
آموزش از چه اسپلی برای حمله استفاده کنیم؟
آموزش ارسال ایمیل به سوپرسل در ورژن جدید کلش اف کلنز
دانلود نسخه مود شده کلش اف کلنزFHx clashofclans (ورژن 7.156.4)تیرماه1394
آموزش تغییر نام اکانت بازی کلش اف کلنز شما
همه چیز در مورد Air Sweeper جدیدترین ابزار دفاعی در بازی کلش آف کلنز
آموزش تصویری سینک کردن بازی Clash of Clans برروی گوگل پلاس google plus
آموزش ساخت چند اکانت بازی کلش آف کلنز در گوشی و تبلت(همراه با فیلم آموزشی)
همه چیز در مورد جم باکس بازی کلش اف کلنز
آموزش چه چیزهایی را در بازی کلش اف کلنز اول ارتقا بدیم؟
آموزش تصویری حل مشکل نصب نشدن xmodgames در کلش آف کلنز
آموزش اداره ی کلن در بازی کلش اف کلنز
آموزش روش چیدن انواع مپ دربازی کلش آف کلنز
دانلود بسته نرم افزاري ويژه كلش بازها
آموزش مزایای کلن وار Clan Perksدر بازی کلش آف کلنز
دانلود لوگوها و آیکون های بازی کلش اف کلنز Clash of Clans Logo and Icons
آموزش استفاده از کد مخصوص برگرداندن دهکده دربازی کلش آف کلنز
فریب هک های بازی کلش آف کلنز را نخورید
آموزش تصویری تقلب در بازی کلش آف کلنز Clash Of Clans برای اندروید
آموزش به دست آوردن تمام جم های بخش Achievementsدر بازی کلش آف کلنز
پرسش و پاسخ های رایج در بازی کلش اف کلنز
آموزش آنلاین نگه داشتن بازی clash of clans (کلش آف کلنز) در کامپیوتر (BlueStacks)
آموزش مخفی کردن دارک الکسیر از دشمنان در بازی کلش آف کلنزElixir storage
همه چیز درباره راشینگ و ماکسینگ دربازی کلش آف کلنزRushing-Maxing
دانلود فونت زیبا و جالب بازی کلش اف کلنزclash of clans
همه چیز درباره کاپ در بازی کلش آف کلنزclash of clans
پاسخ به سوالات متداول درباره Clan Perksدر بازی کلش آف کلنز
آموزش معرفی دستاورد ها در بازی کلش اف کلنز Achievements

آخرين مطالب ارسالي

-براي پاسخ سريع لطفا با شماره 09304293050 تماس بگيريد


کد امنیتی رفرش
قوانين بخش نظرات
1 - نظرات اسپم و تبليغاتي تاييد نخواهد شد.
2 - فقط نظراتي که جنبه عمومي داشته باشند تاييد و منتشر مي شوند.
3 - نظرات فينگليش تاييد نخواهند شد.
4 - هرگونه درخواست و يا حل مشکلات فقط در انجمن امکان پذير است.
5 - لطفا انتقادات و پيشنهادات و همچنين درخواست هاي خود را از بخش هاي تماس با ما و درخواستي ها ارسال نماييد.

کانال مجازی آنلاین

کانال تلگرام مجازی آنلاین

مجوزهاي سايت

logo-samandehi

اطلاعات کاربري

مطالب پربازديد

مطالب تصادفي

آمار سايت

کل مطالب : 7587
کل نظرات : 1463
افراد آنلاين : 115
تعداد اعضا : 9717
بازديد کل سايت : 37,857,757