در صورت داشتن سوال يا بروز مشکل در سايت با ما تماس بگيريد 09304293050
کتاب انگلیسی مجازی آنلاین

جستجو

کتابهاي انگليسي

نمونه سوال و کتابهای معلم جواب ورک بوک کانون زبان دانلود کتابهای فامیلی اند فرندز محل تبليغات شما محل تبليغات شما منابع آموزشی کتابهای اسپیک نو محل تبليغات شما محل تبليغات شما محل تبليغات شما محل تبليغات شما محل تبليغات شما

موضوعات

کتابهای زبان بزرگسالان
کتابهای زبان نوجوانان
کتابهای زبان کودکان
منابع آزمونهای زبان
آموزش زبان انگلیسی
دانلود نرم افزار
موبایل
بازی
فناوری - IT
فیلمهای آموزشی
انیمیشن-کارتون
همراه اول-ایرانسل
کتابخانه مجازی آنلاین
مقاطع تحصیلی
خدمات سایت
آموزش آی تی
زبان آلمانی
ترفند

به مجازی آنلاین خوش آمدید

جواب کتاب انگلیسی کانون زبان
کانال مجازي آنلاين را دنبال کنيد : Telegram Channel : @Majazionline

آموزش مشکلات سیستم آی.او.اس و راههای رفع آن

سیستم‌ عامل‌ آی.او.اس, ارسال‌نشدن ایمیل, ترفند موبایل, دستگاه‌های آی‌پد, گوشی های هوشمند, به‌روزرسانی سیستم‌عامل, مشکلات سیستم عامل ios, گوشی اپل, ارتباطات وای‌فای, گوشی آی‌پد،ترفندهای موبایل

طبیعی است بسیاری از مشکلات پنهان در سیستم‌های‌عامل‌ جدید، پس از انتشار و توسط کاربران شناسایی شود. سیستم‌عامل آی.او.اس نسخه 7 نیز از این قاعده مستثنا نیست و بسیاری از کاربران پس از به‌روزرسانی سیستم‌عامل دستگاه خود به این نسخه، با مشکلات ریز و درشتی مواجه شده‌اند.

چنانچه شما نیز دستگاهی مجهز به سیستم‌عامل آی.او.اس 7 دارید و به‌دنبال راه حل مشکلات موجود در این سیستم‌عامل هستند یا می‌خواهید اطلاعاتی درباره رایج‌ترین مشکلات در این نسخه کسب کنید، این مطلب را بدقت مطالعه کنید.

مشکل: ارسال‌نشدن ایمیل
برخی کاربران پس از به‌روزرسانی به نسخه جدید آی.او.اس با مشکل ارسال‌نشدن ایمیل مواجه می‌شوند.

راه‌حل‌های موقت
کلید Home را دو بار فشار داده و برنامه ایمیل را به بالا بکشید تا بسته شود. پس از بسته شدن برنامه دوباره آن را اجرا کنید، ممکن است مشکل رفع شود.

با فشار همزمان کلیدهای Home و Sleep‌/‌Wake (تا زمانی که لوگوی اپل را مشاهده کنید) دستگاه خود را ریستارت کنید.
به تنظیمات دستگاه بروید و حالت پرواز (Airplane) را فعال کنید. پس از 30 ثانیه آن را غیرفعال کرده و دوباره ارسال ایمیل را بررسی کنید.

راه‌حل‌های همیشگی
به Settings بروید، روی Mail Contacts Calendars فشار داده و به بخش Account وارد شوید. کاربری ایمیل موردنظرتان را انتخاب کرده و از پایین صفحه روی Outgoing Mail Server فشار دهید. حالا روی Primary Server فشار داده و مطمئن شوید نشانی ایمیل شما در بخش User Name بدرستی وارد شده و با فشار روی Password، حتی در صورتی‌ که رمزعبور قبلا وارد شده است مجددا آن را در بخش مورد نظر وارد کنید.

شما می‌توانید با حذف کاربری ایمیل و افزودن مجدد آن به دستگاه نیز این مشکل را رفع کنید. برای این کار به بخش Mail Contacts Calendars در تنطیمات بروید و پس از مراجعه به کاربری ایمیل موردنظر روی Delete Account فشار دهید. پس از حذف کاربری ایمیل با مراجعه مجدد به این بخش و فشار گزینهAdd Account بار دیگر تنظیمات کاربری ایمیل را وارد کرده و از آن استفاده کنید.

به Settings بروید و روی General فشار داده و پس از آن Reset را انتخاب کنید. در پایان روی Reset Network Settings فشار داده و تنظیمات ارتباط اینترنتی وای‌فای را وارد کنید.

باگ: ناپدید شدن مخاطبان
گاهی ممکن است به Contacts مراجعه کنید اما هیچ مخاطبی در آن وجود نداشته باشد. همچنین احتمال دارد تعدادی از مخاطبان شما وجود داشته و تعدادی دیگر غیب شده باشند! گاهی اوقات پس از چند دقیقه یا چند ساعت مخاطبان به‌صورت اتفاقی و بدون هیچ ترتیبی به فهرست مخاطبان برمی‌گردند!

راه‌حل‌های همیشگی
1ـ به Settings بروید، روی Mail Contacts Calendars فشار داده و در پایان iCloud را انتخاب کرده و مطمئن شوید گزینه Contacts فعال است.

2ـ به بخش General در تنظیمات مراجعه کرده و پس از انتخاب Reset، روی Reset Network Settings فشار دهید. (تنظیمات ارتباط اینترنتی را دوباره وارد کنید)

3ـ به بخش iCloud در تنظیمات مراجعه کرده و روی Storage & Backup فشار دهید. مطمئن شوید گزینه iCloud Backup فعال است.

باگ: صفحه سفید مرگ
باگ دیگری گه در دستگاه‌های آی‌پد مشاهده شده است و برخی کاربران در آی‌فون نیز با هنگ کردن روی صفحه‌اصلی و ریستارت شدن دستگاه با آن مواجه شده‌اند، به‌صورت سفید شدن تصویر زمینه و هنگ کردن دستگاه گزارش شده است.

راه‌حل‌های موقت
کلید Home و Sleep‌/‌Wake را فشار داده و نگه‌دارید تا لوگوی اپل روی صفحه دستگاه به‌نمایش درآید و دستگاه ریستارت شود.

از حالت DFU کمک بگیرید. (کلید Sleep‌/‌Wake را فشار داده و دستگاه را خاموش کنید، نرم‌افزار iTunes را اجرا کرده و دستگاه را با استفاده از کابل به رایانه وصل کنید. کلیدهای Sleep‌/‌Wake و Home را به مدت ده ثانیه فشار داده و نگه‌دارید، سپس کلید Sleep‌/‌Wake را رها کنید. کلید Home را همچنان پایین نگه دارید تا در نرم‌افزار iTunes پیغامی مبنی بر اتصال دستگاه در حالت Recovery مشاهده شود. دستگاه را از ستون سمت چپ در نرم‌افزار iTunes انتخاب کرده و پس از این‌که Summary را برگزیدید، روی Restore کلیک کنید. در این مرحله ‌باید به‌روزرسانی به آی.او.اس 7 را تکرار کنید)

از اطلاعات ذخیره شده در دستگاه یک نسخه پشتیبان تهیه کرده و تنظیمات آن را به حالت کارخانه‌ای بازنشانی کنید. (Factory Reset)

راه‌حل همیشگی
سخنگوی اپل اعلام کرده است این باگ را شناسایی کرده‌اند و بزودی در یک به‌روزرسانی جدید آن را رفع می‌کنند.

سیستم‌ عامل‌ آی.او.اس, ارسال‌نشدن ایمیل, ترفند موبایل, دستگاه‌های آی‌پد, گوشی های هوشمند, به‌روزرسانی سیستم‌عامل, مشکلات سیستم عامل ios, گوشی اپل, ارتباطات وای‌فای, گوشی آی‌پد،ترفندهای موبایل

مشکل: برقرار نشدن تماس
اگر فکر می‌کنید شما تنها فردی هستید که با به‌روزرسانی به نسخه 7 تماس‌های تلفنی‌تان برقرار یا دریافت نمی‌شود، سخت در اشتباهید چرا که کاربران بسیاری با این مشکل مواجه شده‌اند.

راه‌حل‌های همیشگی
به تنظیمات مراجعه کرده و حالت پرواز (Airplane) را برای پنج ثانیه فعال و بار دیگر آن را غیرفعال کنید.

مطمئن شوید قابلیت Do Not Disturb در تنظیمات دستگاه فعال نیست.

به Settings بروید و در بخش Phone مطمئن شوید Call Forwarding غیرفعال است.
به Settings مراجعه کرده و در بخش Phone موارد موجود در Blocked را بررسی کنید.
با مراجعه به General و Software Update در بخش تنظیمات مطمئن شوید به‌روزرسانی دیگری برای دستگاه منتشر نشده است.

سیمکارت را خارج و آن را تمیز کرده و دوباره در شیار سیمکارت وارد کنید.
با استفاده از Reset Network Settings، تنظیمات شبکه را بازنشانی کرده و بار دیگر آن را وارد کنید.
با مراجعه به Settings و Cellular سعی کنید گزینه‌های Enable LTE یا G3 Enable را فعال کنید.
از اطلاعات ذخیره شده در دستگاه یک نسخه پشتیبان تهیه کرده و تنظیمات آن را به حالت کارخانه‌ای بازنشانی کنید. (Factory Reset)

باگ: کنترل‌پنل و مرکز هشدار غیرقابل دسترسی است
گزارش‌های مختلفی مبنی بر کارکرد صحیح نداشتن کنترل‌پنل و مرکز هشدار در آس.او.اس 7.0.4 ارسال شده است. در صورت بروز این مشکل چنانچه صفحه را از بالا به پایین یا از پایین به بالا بکشید، کنترل‌پنل و مرکز هشدار به‌نمایش درنخواهند آمد و در صورتی‌که نمایش داده شوند نیز ممکن است پس از مدت کوتاهی از روی صفحه ناپدید شوند.

راه‌حل‌های همیشگی
به General در تنظیمات بروید. روی Accessibility فشار داده و در پایان Assistive Touch را فشار دهید. با فعال و غیرفعال کردن این قابلیت ممکن است مشکل برای همیشه رفع شود.

مشکل: بوت نشدن دستگاه
چنانچه عملیات به‌روزرسانی سیستم‌عامل به هر دلیلی با مشکل مواجه شود ممکن است هنگام روشن شدن دستگاه، یک صفحه‌خالی برای شما نمایش داده شود یا بوت روی لوگوی اپل متوقف شود.

راه‌حل همیشگی
برای رفع این مشکل ‌باید از حالت DFU (Device Firmware Upgrade) کمک بگیرید که جزئیات استفاده از آن را در راه‌حل‌های موقت مربوط به باگ صفحه سفید مرگ شرح داده‌ایم.

مشکل: مصرف بیش‌از حد شارژ باتری
بسیاری از کاربران پس از به‌روزسانی به نسخه 7، متوجه می‌شوند مصرف شارژ باتری در این نسخه بیش از حد افزایش یافته است. نکات و ترفندهای مختلفی برای صرفه‌جویی در مصرف‌انرژی پس از به‌روزرسانی به این نسخه از سیستم‌عامل آی.او.اس ارائه شده است اما روش‌های موثر دیگری نیز وجود دارند.

راه‌حل‌های همیشگی
افکت پارالاکس را غیرفعال کنید. (به Settings مراجعه کرده روی General فشار دهید. Accessibility را فشار داده و Reduce Motion را فعال کنید)

قابلیت Background App Refresh را برای برخی نرم‌افزارها غیرفعال کنید. (پس از مراجعه به بخش General در تنظیمات، روی Background App Refresh فشار دهید)

AirDrop را غیرفعال کنید (صفحه را از پایین به بالا کشیده و در مرکز کنترل، گزینهAirDrop را به حالت Off تغییر وضع دهید)

باگ: عدم کارکرد ارتباطات وای‌فای و بلوتوث
برخی کاربران پس از به‌روزرسانی سیستم‌عامل دستگاه با صحیح کارنکردن ارتباطات شبکه و بلوتوث مواجه می‌شوند. خاکستری شدن گزینه‌های بلوتوث و وای‌فای در تنظیمات یا غیرفعال شدن آنها پس از فعال‌سازی نشانه‌هایی از کارنکردن صحیح این گزینه‌ها به‌شمار می‌روند.

راه‌حل‌های موقت
دستگاه (آی‌فون، آی‌پد، آی‌پاد تاچ) و روتر خود را یک‌بار ریستارت کنید. (اگر خوش‌شانس باشید مشکل شما حل می‌شود)

راه‌حل‌های همیشگی
در مواردی با حذف علامت آپوستروف (نشان مالکیت در زبان انگلیسی) از نام دستگاه، مشکل رفع شده است. برای انجام این کار ‌باید پس از مراجعه به بخش General در تنظیمات، روی About فشار داده و در بخش Name یک نام فاقد علامت آپوستروف معین کنید. به‌عنوان مثال به‌جای Click’s Iphone از عبارت Click Iphone استفاده کنید)

به Settings مراجعه کرده، Control Center را فشار دهید و Access on Lock Screen را غیرفعال کنید سپس دستگاه را خاموش و روشن کنید.
مطمئن شوید سیستم‌عامل (firmware) روتر به‌روز است.
از دستگاه خود یک نسخه پشتیبان تهیه کرده و آن را به تنظیمات کارخانه‌ای بازگردانید./جام جم آنلاین

گردآوری وتنظیم: www.majazionline.ir
کانال مجازي آنلاين را دنبال کنيد : telegram.me/majazionline

اين مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذاريد
برچسب ها : سیستم‌ عامل‌ IOS ، ارسال‌نشدن ایمیل ، ترفند موبایل ، دستگاه‌های آی‌پد ، گوشی های هوشمند ، به‌روزرسانی سیستم‌عامل ، مشکلات سیستم عامل ios ، گوشی اپل ، ارتباطات وای‌فای ، گوشی آی‌پد ، ترفندهای موبایل ,
859 چهارشنبه 07 خرداد 1393 majazionline نظرات ()موضوع(آموزش موبایل)

مطالب مرتبط

آموزش چهار مورد شگفت انگیز در موبایل شما
آموزش قطع خودکار اینترنت موقع خاموش شدن صفحه نمایش در گوشی
آموزش تصویری استفاده از حسگر اثر انگشت موبایل برای ورود به حساب های کاربری
آموزش باز کردن قفل کامپیوتر شما با گوشی
آموزش خرید گوشی های هوشمند
آموزش تصویری گوشی اندرویدی خود را مثل برق پرسرعت کنید
آموزش برطرف کردن مشکل بالا نیامدن گوشی یا تبلت‌تان
آموزش باز کردن PIN code فراموش شده تلفن همراه خود
آموزش پیدا کردن گوشی حتی در حالت سایلنت
آموزش تشخیص اصل یا تقلبی بودن تلفن همراه
آموزش ترفندهای گوشی Galaxy S6
آموزش رهایی از تبلیغات آزاردهنده BlinkFeed در گوشی اچ‌تی‌سی
آموزش روشن کردن صفحه گوشی اندرویدی با حرکت دست
آموزش برطرف کردن مشکل صفحه لمسی گوشی هوشمند یا تبلت شما
آموزش فعال کردن گزینه‌ مخفی گلکسی اس ۶ و نوت ۴ در حالت Adaptive Display
آموزش تصویری افزایش کیفیت نمایش بازی‌ها در ال‌جی G4
آموزش چگونه گوشی آب خورده را مجددا راه‌اندازی کنیم؟
آموزش 4 توصیه‌ مهم برای حفظ امنیت گوشی موبایل
آموزش تصویری هذایت گوشی شما توسط کامپیوتر
آموزش برطرف کردن ۵ مشکل در گلکسی اس ۶
آموزش تشخیص گوشی اصل با تقلبی
آموزش تصویری استفاده کامل از همه قابلیت های گلکسی اس ۶
آموزش وارد کردن گروهی شماره تلفن ها در گوشی
آموزش 7 ویژگی جالب در گلکسی S6
آموزش افزایش سرعت گوشی شما
آموزش ویژگی های جذاب دوربین گوشی گلکسی اس Samsung Galaxy S6
آموزش 10 ویژگی خوب و کاربردی در گوشی گلکسی S6 سامسونگSamsung Galaxy S6
آموزش تصویری پیدا کردن گوشی های اکسپریا بعد از سرقت و یا گم کردن در هر کجا
آموزش دایورت نشدن SMS به گوشی شما
آموزش تصویری وصل کردن فلش مموری به طور مستقیم به گوشی
آموزش گوشی گم شده خود را پیدا کنید!!!
آموزش بالا بردن سرعت تایپ در گوشیهای لمسی
آموزش بازیابی حافظه موقت در گوشی های سامسونگ
آموزش باز کردن قفل گوشی های سامسونگ
آموزش بلاک کردن شماره در گوشی ال‌جی G3
آموزش تنظیمات اتصال به شبکه نسل ۴ موبایل
آموزش 7 راه برای دو برابر کردن عمر باتری در گوشی‌های گلکسی
آموزش سامسونگ گلکسی نوت 4 به صورت یک دستی استفاده کنید!!!
آموزش نصب کیبورد اندروید 5 روی گوشی
آموزش ردیابی گوشی مفقود شده با خط همراه اول
رایج‌ترین سوالات درباره 3G (ایرانسل-همراه اول)
آموزش تصویری نحوه پیدا کردن آدرس IP تلفن هوشمند
آموزش چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟
آموزش تبدیل اسمارت فون به موس یا کیبورد
آموزش نحوه راه‌اندازی 3G در تلفن همراه
آموزش چگونه اسمارت فون خود را به تنظیمات کارخانه بازگردانیم؟ (اندروید، ios، ویندوز فون)
آموزش 7 توصیه برای مقابله با بدافزارهای موبایل
آموزش چگونه در ال‌جی G3 دو پنجره در صفحه نمایش ایجاد کنیم؟
آموزش 10 راه مفید برای کاهش مصرف باتری در Galaxy S5
آموزش نکاتی که برای شارژ سریع‌تر گوشی و تبلت باید بدانیم

آخرين مطالب ارسالي

-براي پاسخ سريع لطفا با شماره 09304293050 تماس بگيريد


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
قوانين بخش نظرات
1 - نظرات اسپم و تبليغاتي تاييد نخواهد شد.
2 - فقط نظراتي که جنبه عمومي داشته باشند تاييد و منتشر مي شوند.
3 - نظرات فينگليش تاييد نخواهند شد.
4 - هرگونه درخواست و يا حل مشکلات فقط در انجمن امکان پذير است.
5 - لطفا انتقادات و پيشنهادات و همچنين درخواست هاي خود را از بخش هاي تماس با ما و درخواستي ها ارسال نماييد.

کانال مجازی آنلاین

کانال تلگرام مجازی آنلاین

مجوزهاي سايت

logo-samandehi

اطلاعات کاربري

نام کاربری :
رمز عبور :

مطالب پربازديد

مطالب تصادفي

آمار سايت

کل مطالب : 7542
کل نظرات : 1420
افراد آنلاين : 52
تعداد اعضا : 9134
بازديد کل سايت : 27,744,066