در صورت داشتن سوال يا بروز مشکل در سايت با ما تماس بگيريد 09304293050

اسلايد شو

جستجو

تبليغات

محل تبليغات شما محل تبليغات شما محل تبليغات شما محل تبليغات شما محل تبليغات شما محل تبليغات شما محل تبليغات شما محل تبليغات شما محل تبليغات شما محل تبليغات شما محل تبليغات شما محل تبليغات شما

موضوعات

کتابهای زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی
زبان آلمانی
آموزش آی تی
ترفند
دانلود نرم افزار
موبایل
بازی
فناوری - IT
فیلمهای آموزشی
انیمیشن-کارتون
همراه اول-ایرانسل
کتابخانه مجازی آنلاین
مقاطع تحصیلی
خدمات سایت

قالب وبلاگ

محل تبليغات شما اينجاست

محل تبليغات شما
کانال مجازي آنلاين را دنبال کنيد : telegram.me/majazionline

معرفي جديدترين سرويس هاي گوگل

روزنامه خراسان: درنشست سالانه  گوگل با عنوان "کنفرانس Google I/O" که با حضور 6 هزار توسعه دهنده نرم افزار در سان فرانسيسکو برگزار شد ، سرويس ها و خدمات متعددي معرفي شد و در حقيقت تکليف توسعه دهندگان و خريداران نهايي سرويس ها، خدمات و تجهيزات گوگل روشن شد .

البته به جز سرويس موسيقي گوگل ديگر مورد تازه اي در اين نشست مهم مطرح نشد و تنها نسخه هاي جديدي از برخي سرويس هاي گوگل و گوشي گلکسي S4 مجهز به آندرويد معرفي شد. اين در حالي است که بسياري از علاقه مندان منتظر اطلاعات بيشتري درباره عينک گوگل يا نسخه هاي آتي آندرويد بودند.


 
نسخه بعدي آندرويد با پشتيباني از بلوتوث هوشمندتا2 ماه ديگر عرضه مي شود

همه انتظار داشتند که در کنفرانس Google I/O از نسخه جديد آندرويد رونمايي شود؛ اما اين اتفاق رخ نداد و در عوض گوگل هسته اصلي بسياري از سرويس ها و اپليکيشن هاي خود را به روز و سعي کرد با معرفي ابزارهاي مختلف کار را براي توسعه دهندگان اپليکيشن هاي آندرويدي ساده تر کند. اما يک گروه فعال در زمينه فناوري بلوتوث گزارش کرده اند که آندرويد 4.3 با پشتيباني از قابليت بلوتوث هوشمندتا 2 ماه ديگر منتشر خواهد شد.

کنفرانس سالانه« Google I/O» و معرفي جديدترين سرويس هاي گوگل

عينک گوگل با اپليکيشن هاي جديد فيس بوک و توييتر کاربردي تر مي شود

پيش از اين تنها 2 اپليکيشن متفرقه براي عينک گوگل وجود داشت اما ظاهرا سرويس هاي مطرح ديگري قرار است به زودي از اين ابزار تازه پشتيباني کند. در کنفرانس Google I/O مشخص شد که تعداد زيادي اپليکيشن جديد مانند فيس بوک، توييتر، اورنوت و... براي عينک گوگل ارائه خواهد شدتا کاربران بتوانند تصاوير را به اشتراک بگذارند.

کنفرانس سالانه« Google I/O» و معرفي جديدترين سرويس هاي گوگل

نقشه جديد گوگل، يک گام فراتر از مکان!

نسخه جديد نقشه گوگل نيز معرفي شد. امکانات جديد بسياري به آن اضافه شده است تا نياز هر کاربري در مسيريابي و امور مختلف مربوط به نقشه را برطرف کند. گوگل در نسخه جديد نقشه که قرار است از تابستان امسال به طوررسمي راه اندازي شود، رابط کاربري را نيز به طور کامل تغيير داده است.حتي نسخه فعلي نقشه گوگل نيز مدرن و جذاب به نظر مي رسد اما گوگل قصد دارد آن را از نو تعريف کند.به گزارش the verge ،رابط کاربري نقشه به طور کامل تغيير کرده است تا کار کردن با آن لذت بخش تر شود. در نقشه جديد گوگل، وقتي با حساب خود لاگين مي کنيد اماکني که براي شما اهميت بيشتري دارد، نمايش داده مي‌شود. به اين ترتيب هر شخصي نقشه سفارشي خاص خود را دراختيار دارد و مي تواند آن را براساس نياز خود تغيير دهد. در اين سرويس جديد تمام نرم افزار هاي مرتبط نظير Google Earth و Google Street نيز با آن يکپارچه شده، تمام اطلاعات مربوط به آب و هوا، موقعيت کره زمين در فضا، عبور و مرور خودروها و بسياري از موارد ديگر نيز به اين سرويس اضافه شده است.قابليت جديد ديگري که به نقشه گوگل اضافه شده، آدرس يابي است.

Google Now سرانجام براي کروم عرضه شد


گوگل در کنفرانس خود سرانجام Google Now را براي رايانه هاي شخصي معرفي کرد. جست وجوي پيشرفته که اطلاعات را به شکل کاربردي تر و مشابه آنچه در آندرويد آب نبات پاستيلي تجربه کرده ايم، نمايش مي دهد. اين سرويس از جنبه هاي مختلف بهبود يافته و درک بهتري نسبت به دستورات صوتي پيدا کرده است. گوگل هميشه به شما گوش مي کند؛ بعضي اوقات پاسخ پرسش شما يک آهنگ يا ويدئو است. به گزارش zoomit ، اين سرويس به موسيقي، فيلم، کتاب ها، بازي ها و غيره دسترسي دارد و آن ها را به کاربر پيشنهاد مي‌کند. مي توانيد از اين سرويس به راحتي استفاده کنيد آن هم با صدا، لهجه و زبان خودتان.

Photos؛ سرويس جديد براي نگهداري و اشتراک گذاري عکس ها


گوگل سرويس جديد Photos خود را معرفي کرد و در آن قابليت هاي بي نظيري را براي بهبود کيفيت تصاوير و اشتراک گذاري آسان آن ها قرار داده است. Photos نام سرويس جديد گوگل است که در دل شبکه اجتماعي گوگل پلاس قرار دارد و نقش آلبوم عکس شما را بازي مي کند. از جمله قابليت هاي خاص سرويس Photos مي توان به بهبود خودکار تصوير،پشتيباني از عکس هاي با کيفيت بالا،ترميم تصاوير کم کيفيت، مات، تيره و تار،تشخيص خودکار پوست بدن و بهبود کيفيت آن وکاهش نويز تصاوير يا بهبود کنتراست اشاره کرد.

کنفرانس سالانه« Google I/O» و معرفي جديدترين سرويس هاي گوگل

Hangouts؛ اپليکيشن جديد براي مکالمه صوتي و تصويري تحت آندرويد، وب و iOS

اين اپليکيشن تمام امکانات سرويس هاي مشابه را داراست و با تمام سرويس هاي گوگل منطبق شده است. از هنگ اوتس به راحتي مي توانيد براي کارهاي شخصي يا اداري خود استفاده کنيد و مطمئن باشيد تمام اطلاعات و ارتباطات شما تا هر وقت که بخواهيد محفوظ خواهد ماند تا در مراجعات بعدي در دسترش شما باشد. با هنگ اوتس به راحتي مي توانيد با دوستان و آشنايان خود مکالمه تصويري يا نوشتاري داشته باشيد. سيستم جديد گفت وگو و ارسال پيام براي سيستم عامل هاي آندرويد، iOS و همچنين مرورگر گوگل کروم عرضه مي شود.هنگ اوتس جانشين تمام محصولات ارتباطي گوگل است.هنگ اوتس جديد اساساً يک نرم افزار ارسال پيام است و در رده  مسنجرهايي مانند اسکايپ يا فيس بوک مسنجر قرار مي گيرد، اما تغييرات و مزاياي خاص خود را دارد.

کنفرانس سالانه« Google I/O» و معرفي جديدترين سرويس هاي گوگل

ارائه سرويس Google Play for Education براي مدارس

گوگل سعي دارد با افزودن امکانات بسيار زياد به آندرويد و کروم جاي واقعي خود را در بين دانش آموزان و معلمان پيدا کند. اين شرکت با راه اندازي سرويس جديد Google Play for Education سعي دارد از رايانه هاي لوحي آندرويدي و همچنين کروم بوک هاي خود بيش از پيش در زمينه آموزش استفاده کند.

آپديت براي گوگل پلي ، ورود به گوگل پلاس و پيام رساني ابري


رئيس بخش آندرويد جديد ترين APIهاي آندرويد را معرفي کرد که مي توان به قابليت هاي بسيار تاثيرگذار براي بازي و همچنين مکان يابي، سرويس پيام رساني ابري و ورود به گوگل پلاس اشاره کرد.سيستم مکان يابي جديد، داراي ويژگي هاي جالبي از جمله صرفه جويي در مصرف انرژي هنگام کار وتعيين محدوده جغرافيايي است.قابليت پيام رساني ابري، سال گذشته معرفي شد؛ اما از امسال اين سيستم به صورت يکپارچه با گوگل پلي کار خواهد کرد. قابليت جديد ديگر، ورود به گوگل پلاس است؛ به گونه اي که زماني که وارد حساب کاربري خود در اين سرويس مي شويد، ديگر نيازي نيست براي انجام کارهاي ديگر از قبيل دانلود نرم افزار و يا بازي کردن، دوباره وارد سيستم شويد.

بازطراحي فروشگاه و اپليکيشن هاي گوگل پلي


فروشگاه نرم افزارهاي آندرويد يا گوگل پلي استور نيز تغييراتي داشته است. اولين تغيير در ظاهر فروشگاه است که اگر با استفاده از مرورگر خود، سري به آن بزنيد، چيزي شبيه نرم افزار آندرويدي فروشگاه را مشاهده خواهيد کرد. البته منظور آخرين نسخه  برنامه فروشگاه نرم افزارهاست. کليدهاي کنترلي در سمت چپ فروشگاه قرار داده شده است تا به راحتي بتوان بين بخش هاي موسيقي، نرم افزار، کتاب ها و غيره حرکت کرد.اگرهم ازرايانه لوحي استفاده مي کنيد با واسط کاربري جديدي روبه رو خواهيد شد. در واقع قسمت خاصي به نام Desigened for tablets در فروشگاه گوگل ايجاد شده است.

کنفرانس سالانه« Google I/O» و معرفي جديدترين سرويس هاي گوگل

معرفي سرويس بازي گوگل پلي

طي کنفرانس Google I/O 2013، گوگل سرويس بازي خود را معرفي کرد. اين پلتفورم بسيار شبيه پلتفورم مرکز بازي اپل است و تقريبا تمام قابليت هاي آن شبيه اين سرويس است.از طريق سرويس Google Play Games کاربران قادر خواهند بود بازي چند نفره را تجربه و رکوردهاي خود را در فضاي ابري ذخيره کنند.

گلکسي S4 سامسونگ به خانواده  نکسوس گوگل اضافه شد

گوگل با تغيير سيستم عامل گلکسي S4 و تجهيز آن به آندرويد آنلاک شده، اين گوشي را به عضوي تازه از خانواده  گوشي هاي نکسوس خود تبديل کرده که قرار است از 26 ژوئن (5 تير)، با قيمت 649 دلار عرضه شود.

معرفي استاندارد ويدئويي جديد VP9


گوگل در کنفرانس Google I/O امسال از فناوري جديد فشرده سازي عکس و فيلم پرده‌برداري کرد که با حفظ کيفيت، سايز فايل را تا 50 درصد کاهش مي دهد. کُدِک VP9 گوگل يکي از بهترين اقدامات براي صرفه جويي در پهناي باند اينترنت به شمار مي رود .
گردآوری وتنظیم: www.majazionline.ir
کانال مجازي آنلاين را دنبال کنيد : telegram.me/majazionline

اين مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذاريد
531 پنجشنبه 02 خرداد 1392 majazionline نظرات () موضوع(تازه های فناوری)

مطالب مرتبط

آشنایی و معرفی 10 قابلیت جالب در ویندوز 10
مشخصات سبک ترین لپ تاپ جهان !
بهترین ماوس های بازی 2013
معرفی برترین نام‌های تجاری لپ‌تاپ‌ها
تبلت 11.6 اینچی ایسوس از خانواده ASUS VivoTab وارد بازار ایران شد
اسپیکر بلوتوث JBL Charge: اندازه ای کوچکتر از قوطی نوشابه، صدایی همچون بشکه
معرفی حافظه SSD با ظرفیت ۱٫۶ ترابایتی
بهترین تبلت های آندرویدی آوریل ۲۰۱۳ بازار
معرفی بهترین کیبوردهای مخصوص آی پد
معرفی فناوریهای جدید در عرصه های ورزشی
» رونمایی از طرح جدید تقویم Outlook توسط مایکروسافت
معرفی سرویس جدید گوگل Google Shopping Express
» معرفی اسکنر حرفه ای به شکل ماوس «IRIscan»
» رونمایی از صفحه Why iPhone برای اولین بار در سایت اپل
رونمایی از اولین چاپگر چهار بعدی جهان
ال‌جی و معرفی رسمی کوچکترین شارژر بی سیم جهان
آشنایی با لپ‌تاپ کمیاب و پرمخاطب اچ‌ پی + عکس
دی-لینک و معرفی مودم مخصوص برای بازی خورها
ورود گوشی هوشمند جدید هوآوی Ascend G600 به بازار ایران
ابداع تی شرتی که کثیف نمی شود
رونمایی از اتومبیل های آنلاین در CES 2013
فلش درایو 1TB ،USB3 بزودی در بازار
ویندوزتان را در جیبتان نگه دارید
توالت فرنگی قابل کنترل با تلفن هوشمند
اتویی که بدون شما نمی سوزاند
دستکشی با هندزفری بلوتوث
نام توپ جام جهانی 2014 برزیل مشخص شد

صفحات سايت

تعداد صفحات : [Blog_Page_Count]
[Blog_Page]

آخرين مطالب ارسالي

-براي پاسخ سريع لطفا با شماره 09304293050 تماس بگيريد


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
قوانين بخش نظرات
1 - نظرات اسپم و تبليغاتي تاييد نخواهد شد.
2 - فقط نظراتي که جنبه عمومي داشته باشند تاييد و منتشر مي شوند.
3 - نظرات فينگليش تاييد نخواهند شد.
4 - هرگونه درخواست و يا حل مشکلات فقط در انجمن امکان پذير است.
5 - لطفا انتقادات و پيشنهادات و همچنين درخواست هاي خود را از بخش هاي تماس با ما و درخواستي ها ارسال نماييد.

تبليغات

محل تبليغات شما

مجوزهاي سايت

logo-samandehi

اطلاعات کاربري

نام کاربری :
رمز عبور :

مطالب پربازديد

مطالب تصادفي

مجازي آنلاين در شبکه هاي اجتماعي

contact
Telegram : @majazionline
contact
Whatsapp ID : 09304293050
contact
Instagram ID : majazionline
contact
Cloob ID : majazionline
contact
Aparat ID : majazionline
contact
Lenzor ID : majazionline
contact
Facebook ID : majazionline
contact
Google+ ID : +MajazionlineIr
contact
Twitter ID : majazionline

آمار سايت

کل مطالب : 7448
کل نظرات : 1308
افراد آنلاين : 20
تعداد اعضا : 8139
بازديد کل سايت : 20,390,301

چت باکس

[My_Chat_Box]

خرید کتاب آمازون