در صورت داشتن سوال يا بروز مشکل در سايت با ما تماس بگيريد 09304293050

اسلايد شو

جستجو

تبليغات

محل تبليغات شما محل تبليغات شما محل تبليغات شما محل تبليغات شما محل تبليغات شما محل تبليغات شما محل تبليغات شما محل تبليغات شما محل تبليغات شما محل تبليغات شما محل تبليغات شما محل تبليغات شما

موضوعات

کتابهای زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی
زبان آلمانی
آموزش آی تی
ترفند
دانلود نرم افزار
موبایل
بازی
فناوری - IT
فیلمهای آموزشی
انیمیشن-کارتون
همراه اول-ایرانسل
کتابخانه مجازی آنلاین
مقاطع تحصیلی
خدمات سایت

قالب وبلاگ

محل تبليغات شما اينجاست

محل تبليغات شما
کانال مجازي آنلاين را دنبال کنيد : telegram.me/majazionline

آموزش طراحی پوستر فیلم در فتوشاپ از پایه

طراحی و ساخت پوستر فیلم یکی از هنرهای ناب و زیباست که با صرف وقت و تلاش یک تصویر زیبا و واقعی که نمایانگر عنوان و محتوای فیلم است تولید می شود. در این پست آموزش ایجاد و طراحی پوستر فیلم کمدی رمانتیک را فرا می گیرید که با کمی وقت و سخت کوشی به امید خدا آنها را یاد خواهید گرفت و از نکته ها و آموزش های آن در طراحی پوسترهای دیگر با مضامین مختلف بهره ببرید.

من سعی کردم که این آموزش را در سطح مبتدی بنویسم که امیدوارم مبتدیان و حرفه ای های فتوشاپ هم بتونند از این آموزش لذت ببرند! پس با یاد خدا آغاز کنید.

1- یک سند جدید در فتوشاپ با کلیدهای CTRL+N بسازید و اندازه آن را 10.13″ x 15″ اینچ با DPI 200 قرار دهید و رنگ پالت سفید باشد تا سند به رنگ سفید ایجاد شود.

01

01

2- شما به یک تصویر از منظره شهر برای پس زمینه پوستر نیاز دارید که می توانید از آرشیو خودتان یا از اینجا استفده کنید و  آن را در فتوشاپ باز و به داخل سند جدید که ساخته اید بیندازیدو با کلیدهای Ctrl+T تصویر را به اندازه 130% از کادر بالای فتوشاپ قرار دهید  و دوبار بر روی تصویر کلیک کنید تا Deselect شود تا موقعیت تصویر شبیه تصویر زیر شود.

IMG-1

IMG-1

3- اگر احساس کردید که به تصویر بیشتر برای ایجاد منظره نیاز دارید می توانید یک تصویر دیگر از شهر یا از اینجا داخل فتوشاپ بیاورید و با ابزار Lasso Tool آن را انتخاب کنید مانند تصویر زیر.

03

03

4- در این مرحله تصویر شهر که در مرحله قبل انتخاب کردید را به داخل سند تصویرتان بکشید و با کلیدهای Ctrl+T مقیاس 175% به آن بدهید . البته بنابر تصویر خودتان این مقیاس قابل تغییر است. حالا می خواهیم دو تصویر شهر را تمیزتر کنیم. ابزار  Lasso Tool را انتخاب یا با ابزار Pen Tools دور تصویر شهر را انتخاب کنید و به پنل کناری پنل لایه ها که Paths Panel است یا از  منوی Window> Paths را انتخاب کنید بروید و در پایین کادر روی دایره نقطه چین کلیک کنید و به پنل لایه ها برگردید .

04

04

5- به پنل لایه ها برگردید در پایین کادر روی تصویر و گزینه Vector Mask بزنید تا دو تصویر به هم ماسک شوند و بعد از آن جابه جایی و فیکس کردن دو تصویر را رانجام دهید.

05

05

6 - رنگ منظره آبی است که می خواهیم کمی رنگ آن را تغییر دهیم. برای تنظیم رنگ و لایه بر روی آیکون Adjustment Layer در پایین کادر لایه ها کلیک کرده و گزینه Color Balance را انتخاب کنید و طبق تصویر تنظیمات را انجام دهید. البته خودتان هم می توانید هر طیفی را که دوست دارید بکار ببرید.

06

06

7- در این مرحله می خواهیم رنگی را به تصویرمان بدهیم . از دو راه استفاده از یک تصویر غروب آفتاب یا ایجاد یک شیب یا گرادینت. من از یک تصویر غروب آفتاب استفاده کرده ام که شما تصویر غروب آفتاب را در فتوشاپ باز کنید و بر روی تصویر قبلی بیندازید بطوریکه رنگ غروب روی عکس بیفتد که می توانید از ابزار Transform یا کلیدهای ترکیبی Ctrl+T تصویر را تنظیم کنید و گزینه Blend Mode را روی Overlay و Opacity را روی 60% قرار دهید.

07

07

8- در اینجا می خواهیم به تصویرمان افکت زرد رنگ بدهیم . برای اینکار به منوی Layer > New Fill Layer > Solid Color بروید و در کادر باز شده گزینه ها را روی Normal, Opacity 100% قرار دهید و بعد ok کنید و در کادری که می آید رنگ را به صورت R:255 G: 228 B: 0 قرار داده و Ok کنید. و از Blend Mode گزینه Soft Light را انتخاب کنید و Opacity را روی 47% قرار دهید.

08

08

9- آخرین کار روی پس زمینه پوستر ایجاد گرادینت سفید و شفاف است که ابتدا با کلیدهای ترکیبی Ctrl+Shift+N یک لایه بسازید و ابزار Gradient Tool را انتخاب کنید و از کادر بالای فتوشاپ تصویر و گزینه Radial Gradient را انتخاب کنید و رنگ گرادینت را هم سفید در نظر بگیرید و به صورت تصویر زیر از وسط تصویر به سمت بالا بکشید تا افکت نور داده شود و از گزینه Blend Mode گزینه Opacity را روی 50% بگذارید.

09

09

10- برای ساماندهی به لایه ها یک پوشه با کلید ترکیبی Ctrl+G ایجاد کنید و اسم “Background” را به آن بدهید و کلیه لایه ها که مربوط به پس زمینه می شود با هم انتخاب و داخل پوشه بیندازید.

10

10

11- یک تصویر هنرپیشه با کیفیت پیدا کنید و در فتوشاپ بیاورید . دور تصویر هنرپیشه را با ابزار Lasso Tool انتخاب کنید و یک لایه جدید ایجاد کرده و در لایه قبلی تصویر انتخاب شده تان را به وسیله کلیدهای ترکیبی Ctrl + C کپی  و در لایه جدید با کلیدهای Ctrl+V بیندازید. بعد از آن از تب کناری پنل لایه ها گزینه Channels را انتخاب کنید و لایه Blue را انتخاب کنید و بعد به پنل لایه ها برگردید و به منوی SELECT > COLOR RANGE بروید و با قطره چکان Eyedropper tool بر روی یک منطقه سفید کلیک کنید و گزینه Fuzziness را روی 18 بگذارید و Ok کنید که باید یک تصویری در مایه های تصویر زیر ایجاد شود.

11

11

12- بعد با استفاده از همان ابزار Lasso Tool و نگه داشتن کلید  Alt منطقه های داخلی که هایلایت شده اند را غیر فعال می کنیم. این کار را برای این انجام می دهید که فقط اطراف هنرپیشه انتخاب شود. و بعد کلیدهای Ctrl + Shift + I  را بزنید تا دور هنرپیشه انتخاب شود و بعد از آن از تصویر پایین پنل لایه گزینه Vector Mask را انتخاب کنید . که با این کار هنرپیشه با افکت بهتری بدون پس زمینه برش می خورد.

12

12

13- لایه و تصویر هنرپیشه تان را در داخل تصویر شهر و پس زمینه بعد از پوشه Background  بیندازید و با کلیدهای Ctrl+T اندازه آن را تعیین کنید.

13

13

14- اگر به تصویرتان توجه کرده باشید دور تصویر خیلی زیبا نیست برای اینکه زیباتر و افکت دارتر شود. ابتدا روی ماسک تصویر هنرپیشه با کلیدهای Ctrl+Mouse کلیک کنید تا انتخاب شود و بعد از منوی SELECT > MODIFY > FEATHER گزینه را روی 3px قرار دهید. توجه کنید که رنگ پالت به رنگ سفید باشد. بعد کلیدهای Ctrl + Shift + I را بزنید تا کادر بیرونی انتخاب شود و دکمه DELETE را بزنید تا ماسک ایجاد شده در اطراف تصویر هنرپیشه به مقدار چند پیکسل برسد.

14

14

15- اگر نگاهی هم به دور موهای تصویرتان بیندازید می بینید که رنگ های سفید و شفاف هنوز وجود دارد که تصویرتان را کمی غیرطبیعی کرده است برای از بین بردن آن از ابزار Brush tool استفاده کنید و تنظیمات را به صورت:  6px اندازه براش و Hardness آن را روی 80% و Opacity هم روی 100% بگذارید. روی موهای هنرپیشه زوم کنید و توجه کنید که ماسک را انتخاب کرده باشید و رنگ پالت روی مشکی باشد و رنگ پالت زیری روی سفید باشد و با براش سفیدی های مو را از بین ببرید. بهتر است از پایین به بالا براش را انجام دهید تا تسلط بهتری داشته باشید. اگر در حین کار خرابکاری کردید کلید X را بزنید تا جای پالت رنگ عوض شود و با همان ابزار براش در همان منطقه خرابکاری شده بکشید تا تصویر به حالت اول برگردد و دوباره با کلید X جای پالت رنگ را عوض کنید و کار را ادامه دهید.

15

15

16- یک لایه جدید ایجاد کنید با نام  “Hair Strands” و آن را زیر لایه تصویر هنرپیشه قرار دهید . برای اینکه وهای هنرپیشه را زیباتر کنیم ابزار براش را انتخاب کنید و تنظیمات را به صورت : 2px اندازه و Hardness روی 80% و Opacity هم روی 100% و Flow هم 80% قرار دهید و با ابزار قطره چکان Eyedropper Tool رنگ موهای هنرپیشه را انتخاب کنید و با ابزار براش تارهای مو برای هنرپیشه بکشید تا افکت مو بهتر شود.

16

16

17- از لایه تصویر هنرپیشه یک کپی با نگه داشتن کلید Alt و ماوس تهیه کنید و کلید Alt را نگه دارید و ماوس را مابین دو لایه بگیرید تا تصویر دو دایره دیده شود و همان جا کلیک کنید تا لایه پایینی زیرمجموعه لایه بالایی شود مانند تصویر.

17

17

18- برای از بین بردن چین و چروک زیر چشم ها یا هر جای صورت ابتدا ابزار Patch Tool را انتخاب کنید و دور ناحیه چین خورده را بکشید و ابزار  Clone Stamp Tool را انتخاب کنید و کلید Alt را نگه دارید و یک منطقه از صورت را انتخاب کنید و با ابزار Clone چین و چروک را از بین ببرید.

18

18

19- پیراهن هنرپیشه بسیار سفید است که غیرواقعی جلوه می کند برای از بین بردن سفیدی بیش از حد از منوی Window > Adjustment را کلیک کنید و یک لایه با آن بسازید و گزینه Level را روی  Midtones قرار دهید و تنظیمات رنگ را هم وارد کنید و تصویر دایره شکل در پایین کادر را بزنید تا این لایه هم زیر مجموعه لایه های دیگر شود مانند تصویر.

19

19

20- ابزار Pen tool را انتخاب کنید و در پانل رنگ ها ، رنگ سیاه در زیر باشد و رنگ سفید روی آن ، بعد با ابزار دور یقه و پیراهن سفید بازیگر را انتخاب کنید و بکشید و بعد به منوی Window > Patchs بروید و در پنلی که کنار پنل لایه ها به وجود می آید بروید و تصویر و آیکون دایره خط چین را انتخاب کنید و به پنل لایه ها برگردید و کلیدهای Ctrl + Shift + I را بزنید تا انتخاب ها برعکس شود و بعد کلید DELETE را بزنید.

20

20

21- یک لایه جدید با نام  “Skin Tones” بسازید . دور گردن و دست ها را با ابزار Lasso Tool انتخاب کنید و ابزار براش را روی تنظیمات : 150px اندازه و Hardness روی 0% و Opacity روی 10% و Flow روی 20% قرار دهید و بر روی نواحی انتخاب شده بکوبید تا روشن تر و افکت دارتر شوند.

21

21

22- می خواهیم صورت و گردن و موها نسبت به کت و شلوار نورانی تر باشند برای این کار حالا از منوی window > Adjustment را انتخاب و بعد تصویر و گزینه Curves را انتخاب کنید و دو نقطه در بین نمودار بگذارید و مانند تصویر آنها را تنظیم کنید و بعد کلیدهای Ctrl+D را بزنید و بعد از آن این لایه را هم زیرمجموعه لایه های دیگر کنید. و با ابزار براش با Opacity روی 30% پیراهن را کمی نورانی تر کنید.

22

22

23- برای اینکه به کناره های تصویر هنرپیشه افکت نور داده شود به منوی  window > Adjustment بروید و مانند مراحل قبل روی Curves کلیک کنید و تنظیمات کادر را مانند تصویر انجام دهید و بعد با کلیدهای Ctrl+D روی لایه اصلی که 4 لایه پایین تر است کلیک کنید و دکمه DELETE را بزنید و بعد ابزار براش را انتخاب کنید با اندازه 20px و Opacity روی 20% و Flow روی 30% و بر روی کناره های کت و موی سمت چپ تصویر بکشید تا افکت نور داده شود و بعد از آن این لایه را هم به لایه های دیگر بچسبانید.

23

23

24- برای گوشه کناری دیگر تصویر که می خواهیم افکت سایه نورانیبه سمت راست ان بدهیم مانند مرحله قبل عمل می کنیم با این تفاوت که تنظیمات را مانند تصویر انجام می دهید و بعد این لایه را زیر لایه قبلی قرار دهید.

24

24

25- هنوز هم کمی برجستگی در سمت چپ او قرار دارد که باید گرفته شود. یک لایه جدید منحنی دار ایجاد کنید و نام آن را “Arm Shadow” بذارید و ابزار قطره چکان Eyedropper Tool را انتخاب کنید و قسمتی از ژاکت او که در سایه است را انتخاب کنید. با استفاده از همان ابزار براش با Opacity روی 40% روی بازوی او بکشید .

25

25

26- موهای زن هنرپیشه کمی قرمز رنگ به نظر می رسد که یک لایه تعادل رنگ بسازید و طبق تصویر تنظیمات را انجام دهید و این لایه را به زنجیره لایه های دیگر قرار دهید.

26

26

27- برای اینکه رنگ چشمان هنرپیشه را پر رنگ تر و برجسته کنیم ایتدا مانند مراحل قبل یک لایه تنظیم رنگ با گزینه Levels بسازید و آن را زیر مجموعه لایه های دیگر کنید و با 3 قطره چکان محیط هایی را انتخاب کنید که مورد پسندتان شود و بعد با کلید های Ctrl+ ماوس روی ماسک اصلی کلیک کنید و دکمه Delete را بزنید و بعد هم کلید های Ctrl+D را بزنید و با براش به اندازه 15px داخل چشم را براش بزنید تا چشم روشن تر از بقیه تصویر شود.

27

27

28- تصویرمان کمی پر نور شده است که برای تنظیم رنگ ان یک لایه تنظیم رنگ با گزینه Hue/Saturation بسازید و آن را زیرمجموعه لایه های قبل کنید و تنظیمات را مانند تصویر به آن بدهید .

28

28

29- برای اینکه لب های تصویر هنرپیشه رنگ پریده نباشد دور لب ها را با ابزار Lasso Tools انتخاب کنید و یک لایه تنظیم رنگ بسازید و رنگ لب ها را بهتر و زیباتر کنید و بعد کلید Ctrl+D را بزنید و این لایه را هم زیرمجموعه لایه های دیگر کنید و اسم لایه را “Lips” بذارید.

29

29

30- برای اینکه قسمتی از مو و صورت افکت زیباتری بگیرد ابتدا از اولین لایه تا آخرین لایه که Lips است را با هم انتخاب کنید و با کلیدهای alt و ماوس یک کپی از آنها ایجاد کنید و کلیدهای Ctrl+E را بزنید تا به هم بچسبند و بعد به منوی FILTER > OTHER > HIGH PASS بروید و radius را روی 1.5px بذارید و Ok کنید و Blend Mode را روی SOFT LIGHT قرار بدید. روی صورت و موها زوم کنید و لایه را فعال و غیرفعال کنید تا ببینید چه افکتی به تصویر داده شده است. برای اینکه این افکت فقط به موها و صورت زن هنرپیشه داده شود با ابزار Lasso Tool مانند تصویر موها و قسمتی از صورت را انتخاب کنید و بعد از پایین کادر لایه ها تصویر و گزینه Vector Mask را بزنید تا افکت فقط برای این قسمت ها در نظر گرفته شود.

30

30

31- برای ساماندهی لایه ها یک پوشه با کلیدهای Ctrl+G بسازید و نام آن را “Woman” بذارید و تمام لایه هایی که مرتبط با زن هنرپیشه است را با هم انتخاب و بگیرید و داخل پوشه بیندازید.

31

31

32- یک تصویر مرد هنرپیشه با کیفیت بالا انتخاب کنید و داخل فتوشاپ باز کنید و مراحل 11 تا 13 را برای این تصویر هم انجام دهید و فقط لایه تصویر مرد هنرپیشه را زیر پوشه و لایه زن هنرپیشه قرار دهید.

32

32

33- برای اینکه متن و آموزش طولانی نشود برای تصویر مرد هنرپیشه مراحل 14 تا 30 را دنبال کنید و همان افکت ها را به آن بدهید.

33

33

34- یک پوشه هم با نام “Man” بسازید و لایه ها مربوط به مرد هنرپیشه را داخل آن بیندازید.

34

34

35- یک لایه جدید در بین پوشه مرد و زن ایجاد کنید و نام آن را “Shadow” قرار دهید . و گزینه Blend Mode را روی MULTIPLY قرار بدید. با استفاده از ابزار قطره چکان Eyedropper tool یک منطقه تاریک بین مرد و زن را در نظر بگیرید . ابزار براش و قلمو را با تنظیمات : 150px اندازه و Opacity روی 10% و Flow روی 20% قرار دهید و مانند تصویر براش بکشید تا تصویر زن سایه دارتر شود و جلوه جلو ایستادن از مرد در آن نمایان شود.

35

35

36- یک لایه جدید با نام “Gradient” در بالای پوشه زن ایجاد کنید و با کلید x رنگ پالت را به سیاه و سفید تغییر بدید و با ابزار Gradient Tool یک گرادینت از قسمت پایین به بالا تا بازوی زن هنرپیشه بکشید و حالت Blend Mode را روی MULTIPLY قرار بدید.

36

36

37- یک لایه جدید دیگر با نام “Pink Layer” بسازید و رنگ پس زمینه را از پالت رنگ روی تنظیمات R: 253 G: 203 B: 212 قرار بدید و صفحه را با رنگ صورتی پر کنید و از Blend Mode گزینه SOFT LIGHT را انتخاب و Opacity را روی 10% بگذارید تا تصویرتان حالت گرم تری به خود بگیرد.

37

37

38- برای اضافه کردن افکت دانه دانه به پوستر یک لایه جدید بالای لایه صورتی رنگ بسازید و نام لایه را “Noise 5%” بگذارید و بعد کلیدهای Shift + F5 را بزنید و گزینه 50% Gray را انتخاب کنید و Opacity را روی 100% بذارید گزینه preserve transparency را غیرفعال کنید. و ok را بزنید و از منوی FILTER > NOISE > ADD NOISE را انتخاب و گزینه Amount را 5% بذارید و گزینه Uniform را فعال و گزینه Monochromatic را نیز فعال کنید. و از Blend Mode گزینه OVERLAY را انتخاب کنید.

38

38

39- برای ایجاد نوشته در پایین پوستر ابتدا نوشته خود را ایجاد یا از اینجا فایل نوشته را دریافت کنید . و آن را در فتوشاپ باز کنید و آن را بالای لایه های دیگر قرار دهید و از منوی LAYER > NEW FILL LAYER> SOLID را انتخاب کنید و رنگ سفید به آن بدهید. و آن را زیرمجموعه لایه پایینی کنید و Blend Mode را روی 40% بگذارید به این شکل نوشته سفیدرنگ می شود.

39

39

40- یک خط راهنما با استفاده از منوی View>New guide>Vertical انتخاب کنید و آن را درست در وسط تصویر بندازید و نوشته با نام Coming Soon بنویسید و رنگ به آن بدهید و آن را با استفاده از خط راهنما در وسط نوشته قبلی بندازید.

40

40

41- مانند تصویر نوشته های دیگر را جداگانه ایجاد کنید و رنگ زرد کم رنگ به آنها بدهید و مانند تصویر بر اساس خط راهنما آنها را در جای مورد نظر بچینید.

41

41

42- برای اینکه به نوشته های نام بازیگرها و همچنین نام فیلم افکت سایه داده شود . جداگانه روی هر لایه نوشته کلیک راست کنید و گزینه Blending Option را انتخاب کنید و گزینه Drop Shadow را انتخاب و تنظیمات را به شکل : 74% Opacity, Distance 3px, Spread 0%, size 5px قرار دهید . و بعد یک پوشه با نام “Type” بسازید و تمام لایه نوشته ها را گرفته و داخل پوشه بیندازید.

42

42

خوب آفرین ! این آموزش هم به شکل زیر به پایان رسید. امیدوارم از نتیجه این آموزش لذت و ایده کافی را برده باشید و ما را از نظرات خود در مورد این آموزش بی بهره مگذارید!

گردآوری وتنظیم: www.majazionline.ir

کانال مجازي آنلاين را دنبال کنيد : telegram.me/majazionline

اين مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذاريد
699 پنجشنبه 26 ارديبهشت 1392 majazionline نظرات () موضوع(آموزش فتوشاپ)

مطالب مرتبط

آموزش چند ترفند کاربردی در فتوشاپPhotoshop
آموزش تصویری کارکرد سریعتر در فتوشاپ
آموزش جدیدترین تکنیک های روتوش در فتوشاپ
آموزش تصویری قراردادن میوه در لباس مبدل
آموزش تصویری تبدیل یک تصویر متحرک GIFبه یک ویدیو بافتوشاپ
آموزش تصویری آرایش لب با فتوشاپ
نمونه سوالات تئوری و عملی فتوشاپ CS6
نمونه سوالات آزمون فتوشاپ-potoshop
آموزش نوشته‌های فارسی را در فتوشاپ تصحیح کنید
آموزش تصویری ایجاد افکت متنی بهاری با فتوشاپ
آموزش افکت باران با فتوشاپ
آموزش تصویری تبدیل تصاویر به حالت قدیمی در فتوشاپ
آموزش 10 عادت بد در فتوشاپ که باید آن ها را ترک کنید
آموزش تصویری حذف چین و چروک صورت
آموزش تصویری سفید کردن دندان‌ها
آموزش تصویری ایجاد افکت بافت در فتوشاپ CS6
آموزش تصویری ایجاد اشکال نورانی در فتوشاپ
آموزش تصویری ویرایش حاشیه عکس با فتوشاپ CS5
آموزش تصویری حذف عوامل اضافی از تصویر درفتوشاپ
آموزش چطور تصاویر جعلی ، دسکاری شده و فوتوشاپی را بشناسیم
آموزش نحوه ایجاد مسیرهای برش خورده با فتوشاپ
آموزش 60 نکته جهت گرافیست شدن
آموزش تبدیل روز به شب با فتوشاپ
لیست كليدهاي ميانبر در فتوشاپ
آموزش تصاویر خود را درفتوشاپ به شکل پروانه رویائی کنید
آموزش ایجاد یک پشت زمینه موجی در فتو شاپ
آموزش تصویری ساخت کارت پستال ولنتاین با فتوشاپ
آموزش پيكان‌ها در فتوشاپ
آموزش حذف و ترميم هوشمندانه در فتوشاپ
آموزش چگونگي استفاده از فيلترها در فتوشاپ
آموزش حلقه کردن گوشه کاغذ در فتوشاپ
آموزش ایجاد افکت پلاستیک درفتوشاپ
آموزش حذف عیبهای صورت در فتوشاپ
آموزش ساخت تصاویرHDRدرفتوشاپ
آموزش ایجاد افکت زمستانی بروی چهره در فتوشاپ
scratch disk چیست و چطور خطای “scratch disk full” را در فتوشاپ رفع کنیم؟
آموزش تصویری عوض کردن پس زمینه عکس در فوتوشاپ
دانلود کتاب آموزش ساخت افکت آبرنگی در فتوشاپ
کتاب آموزش تصویری کار با نرم افزار فتوشاپ
آموزش تصویری ایجاد افکت بخار بر روی متن
آموزش تصویری تغییر رنگ در عکس درفتوشاپ
آموزش تصویری تایپوگرافی فرو رفته در فتوشاپ
آموزش تصویری طراحی بافت طبیعی کاغذ در فتوشاپ
آموزش تصویری ایجاد افکت طبیعی اشک در فتوشاپ
آموزش تصویری طریقه ساخت بارکد روی اشیاء با فتوشاپ
آموزش تصویری رنگی کردن عکس های سیاه و سفید در فتوشاپ
آموزش تصویری طراحی کارت ویزیت خیلی شیک با فتوشاپ
آموزش تصویری روتوش سورئال تصاویر در فتوشاپ
آموزش تصویری آتشی کردن عکسهای شخصی در فتوشاپ
آموزش تصویری تغییر رنگ چشم ها در فتوشاپ

صفحات سايت

تعداد صفحات : [Blog_Page_Count]
[Blog_Page]

آخرين مطالب ارسالي

-براي پاسخ سريع لطفا با شماره 09304293050 تماس بگيريد


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
قوانين بخش نظرات
1 - نظرات اسپم و تبليغاتي تاييد نخواهد شد.
2 - فقط نظراتي که جنبه عمومي داشته باشند تاييد و منتشر مي شوند.
3 - نظرات فينگليش تاييد نخواهند شد.
4 - هرگونه درخواست و يا حل مشکلات فقط در انجمن امکان پذير است.
5 - لطفا انتقادات و پيشنهادات و همچنين درخواست هاي خود را از بخش هاي تماس با ما و درخواستي ها ارسال نماييد.

تبليغات

محل تبليغات شما

مجوزهاي سايت

logo-samandehi

اطلاعات کاربري

نام کاربری :
رمز عبور :

مطالب پربازديد

مطالب تصادفي

مجازي آنلاين در شبکه هاي اجتماعي

contact
Telegram : @majazionline
contact
Whatsapp ID : 09304293050
contact
Instagram ID : majazionline
contact
Cloob ID : majazionline
contact
Aparat ID : majazionline
contact
Lenzor ID : majazionline
contact
Facebook ID : majazionline
contact
Google+ ID : +MajazionlineIr
contact
Twitter ID : majazionline

آمار سايت

کل مطالب : 7431
کل نظرات : 1304
افراد آنلاين : 20
تعداد اعضا : 8053
بازديد کل سايت : 19,838,564

چت باکس

[My_Chat_Box]